umów wizytę on-line

Zarezerwuj wizytę

Przeczytaj przed dokonaniem rezerwacji

1. Czy wizytę można odwołać?

Zarezerwowane spotkanie można odwołać bez konsekwencji do 24h przed nim. Jeśli potwierdzisz wizytę, a następnie nie pojawisz się na niej, możliwość przyszłych rezerwacji zostanie dla Ciebie zablokowana.

2. Konieczność potwierdzenia/odwołania wizyty

48h przed wizytą otrzymasz SMS z przypomnieniem. Poprosimy Ciebie o wejście w link celem potwierdzenia/odwołania spotkania. W przypadku braku potwierdzenia wizyty do 24h przed nią, zostanie ona anulowana, a zwalniający się termin zaproponujemy osobom z listy rezerwowej.

3. Lista rezerwowa

W grafiku nie ma wolnych terminów? Oznacza to, że w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie przyjąć więcej pacjentów. Możesz skontaktować się z nami celem zapisu na liście rezerwowej lub zrobić to samodzielnie poprzez formularz poniżej. Będziesz wówczas informowany na bieżąco o zwalniających się miejscach.

4. Planuj kolejne wizyty z wyprzedzeniem

Jeżeli zależy Ci na wykorzystaniu maksymalnego potencjału terapii, zaplanuj kolejne terminy z wyprzedzeniem. Pozwoli to uniknąć długiego okresu oczekiwania na następną wizytę. Nie martw się – Jeżeli podczas pierwszej wizyty okaże się, że pozostałe nie są konieczne, zwyczajnie je odwołamy.

5. Jaki odstęp pomiędzy terapiami?

Miej na uwadze, że w stosowanych metodach pracy w gabinecie zaleca się odstęp minimum 7 dni między kolejnymi terapiami. W przypadku przewlekłych dolegliwości, optymalnym odstępem pomiędzy pierwszą i drugą terapią są 1-2 tygodnie oraz 2-4 tygodnie pomiędzy każdą następną.